Inzerce ostatního dětského zboží

V kraji Zlínský kraj a kategorii Dětské zboží/Ostatní dětské zboží jsou 3 inzeráty.

ZÁCPA trápí i velmi malé DĚTI ...

NENECHTE JE TRÁPIT .... řešte přírodní cestou !Nechutenství a zácpa? Už nevím, co to je!Měla jsem problémy s mojí 4 letou dcerou. Trpěla nechutenstvím k jídlu a měla stále zácpu. Zkusila jsem všechno možné a už jsem byla bezradná. Jen díky Emulipsu nevím, co to nechutenství je, a dnes nedám na Emulips dopustit! Chtěla bych poděkovat.Jitka T., Uherský Brod (01-006233)

Vojtula | 6.3.2016 | 393

Odpovědět  

375,-

ZÁCPA trápí i velmi malé DĚTI ...

Factor BASE KIDS - multivitamíny pro děti i dospělé

PODPOŘTE SVÝM DĚTEM IMUNITU ! Jsou vaše děti pořád dokola nemocné a opakují se jim chřipky, rýmy a různá nachlazení? Vyzkoušejte multivitamíny od OKG - Factor Base Kids ... investice se vrátí ... já je dávám i svým puberťákům a nemarodíme, dokážou do těla zapracovat všechno, co tělo potřebuje. Navíc v tomto období se vitamíny ze stravy dostávají těžko, ale FB Kids je do těla dokážou uložit a tím výrazně podpoří imunitu. A jaké jsou zkušenosti? : ... manžel měl teploty a tak jsem mu dávala FBK a Alfu a za dva dny byl v pořádku takže za mě - nedám na ně dopustit. Svým dvěma dětem dávám už rok FBK a jsou od té doby bez ATB. (Petra O. Náchod) ..zabírá během dvou dnů na rýmu, působí na afty, mírní nevolnosti při cestování autem, působí na zácpu, tlumí alergické reakce, výrazně podporuje imunitu, a spousta dalších účinků .... více na http://prozdravi.usedmikrasek.cz/factor-base-kids.html Trlicová Vojtěška/01-006233 Nezávislý partner OKG Po registraci možnost slevy. Cena registrace jen 150, -. Pište si o info!

7.1.2016 | 391

Odpovědět  

705,-

Factor BASE KIDS - multivitamíny pro děti i dospělé

Internetový obchod Prodej hraček a stolních her

Jsme obchod s 18-ti letou praxí na trhu s hračkami. Specializujeme se na veškerý sortiment ( auta, traktory, motorky, stavebnice, stolní hry, plastové a kovové modely, hračky na písek, panenky, plyšové hračky, dřevěné hračky, baby program, dětské spotřebiče, R/C modely, puzzle ) světových i domácích výrobců hraček - Mattel, Hasbro, Epee, Dino, Albi, Efko, Intex, Lego, Wader, Vista, Žako, Cheva, Chemoplast, Bruder, Playhome a spoustu dalších. Patříme do Svazu českých prodejců hraček - DSM. Máte jakékoliv dotazy ohledně nákupu nebo si jen s něčím nevíte rady? Kontaktujte nás na naši emailovou adresu, rádi Vám odpovíme. obchod@ahrackyholesov.cz URL: http://www.ahrackyholesov.cz

Hradil Tomáš | 2.9.2009 | 1689

Odpovědět  

0,-

Internetový obchod Prodej hraček a stolních her