Inzerce hlídání dětí

V kraji Středočeský kraj a kategorii Dětské zboží/Hlídání dětí jsou 3 inzeráty.

Letní tábor s koňmi

Jezdecký klub Epona Praha (JK) pořádá jezdecké tábory v krásné krajině Českého Meránu v novém sportovně rekreačním areálu v Chotěticích (poblíž Sedlec-Prčice). Jezdecké tábory jsou určeny všem zájemcům o jezdectví, pro pokročilé i začínající jezdce ve věku od 10 do 18 let. Účastníci jsou rozděleni do skupin dle jezdeckých zkušeností. Všechny jezdecké lekce jsou přizpůsobeny jezdeckým dovednostem účastníků, pro začínající jezdce probíhá i výcvik na lonži. Informace na www.eponapraha.cz

Tamara Krčmářová | 29.4.2014 | 15823

Odpovědět  

6 000,-

Letní tábor s koňmi

Hlídání dětí

Jsem profesí učitelka MŠ a od roku 1990 pracuji jako OSVČ, nabízím víkendové hlídání dětí od 3 do 10 let, ve vlastním RD se zahradou ve Všenorech (15 km JZ od Prahy), v rozsahu PA-NE. Pouze max. 3 děti, garantuji rodinné prostředí a individuální přístup, mohu zajistit doučování, vypracování domácích úkolů, volnočasové aktivity dle věku a zaměření dětí (kolo, bazén, výlet), příp. výuku hry na kytaru - vše po dohodě. Pro sourozence poskytuji slevy.

Daniela Liberová | 1.11.2013 | 14705

Odpovědět  

1 500,-

Hlídání dětí

poptávám hlídání-spěchá

Hledám hodnou babičku v důchodu nebo maminku na MD nebo studentku na občasné večerní hlídání dvouletého chlapečka-dle potřeby,jednalo by se o pár hodin večer než by se manžel vrátil z práce,aby někdo u malýho byl.Určitě je to vhodné pro někoho kdo je časově flexibilní a může přijít kdykoli pro někoho přímo z Berouna nikdy dopředu nebudu vědět kdy přesně budu potřebovat.Odměna dle dohody jednou za měsíc.Kontaktujtě mě prosím na tel.732514359.Velice spěchá.

9.1.2011 | 5787

Odpovědět  

0,-

poptávám hlídání-spěchá